Specyfika ludzkiej natury polega na tym, że umiemy żyć tylko wtedy, gdy patrzymy w przyszłość. Viktor E. Frankl

O psychologii, zdrowiu i nie tylko...

Moja przygoda z psychologią to nieustanna, fascynująca wędrówka – odkrywania świata i ludzi, która każdego dnia uczy mnie zarówno pokory jak i dystansu do życia, do czerpania z niego radości i pozytywnej energii!

Na codzień pracuję z osobami, które zmagają się z różnymi problemami psychicznymi i zdrowotnymi. Cieszę się, kiedy mogę podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem z osobami, które bardzo cierpią. Terapia w takich sytuacjach zawsze poszerza samoświadomość, polepsza jakość życia Pacjenta, a często pozwala na pogodzenie się z historią życia i znalezienie w niej głębokiego sensu.

Pracuję w nurcie Poznawczo-Behawioralnym oraz w Terapii Schematu. Posiadam certyfikat ISST (International Society of Schema Therapy – Standard Level nr 2307). Bardzo bliska jest mi Logoterapia i przede wszystkim osoba Viktora Frankla, który bardzo wpłynął na mój osobisty rozwój. Ukończyłam studia dzienne psychologii o specjalnościach: psychologia kliniczna i psychologia osobowości, szkolenie w Terapii Poznawczo-Behawioralnej oraz w Terapii Schematu. Pracuję pod superwizją terapeutów obu kierunków. Nieustannie zdobywam nową wiedzę, kompetencje i zgłębiam fascynujący świat z zakresu psychologii klinicznej, a zwłaszcza psychologii zdrowia i medycyny psychosomatycznej. Pracuję w Pracowni Terapeutycznej w Warszawie oraz w prywatnym gabinecie w centrum Warszawy, prowadzę również sesje wirtualnie z osobami z różnych zakątków świata za pośrednictwem Skype’a i Facetime’a.

Close